ПРЕДСЛАВИНСЬКА ГІМНАЗІЯ №56
ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ міста КИЄВА

Матеріали сайту є інтелектуальною власністю гімназії.
Фото гімназистів розміщуються на сайті зі згоди батьків.

Архів подій >Японія. Кіото. Віртуальна екскурсія до Золотого павільйону

17-05-2022

Японія. Кіото. Віртуальна екскурсія до Золотого павільйону

У вівторок , 17 травня, о 9:00 по Києву (15:00 по Токіо) відбувся третій прямий ефір українською мовою - традиційна, цікава та пізнавальна віртуальна екскурсія таємничою і незвичайною країною - далекою і загадковою Японією. Тема екскурсії: Кінкакудзі (Золотий павільон) - резиденція сьогуна та храм дзен буддизму».Зустріч-екскурсію онлайн провела гід-екскурсовод в Кансаї (Осака, Кіото, Нара, Хімеджі) Тетяна Шігі.

Фідбек на онлайн екскурсію:
гімназисти про свої враження від Золотого палацу в Кіото.

«Ви дуже багато розповіли про Японію і мені дуже сподобалося! Дякую Вам за цікаву та пізнавальну розповідь про Японію. Тепер я туди хочу потрапити і побувати всюди! Дякую Вам ще раз, мені було дуже цікаво! І завдяки Вам мені захотілося вивчити японську мову, але я всеодно вважаю, що вона важка для мене! Але нічого! Дякую Вам, гарного ранку! Здоров'я Вам та всього найкращого!»
Зоряна, 5 клас

«Японія неймовірно цікава країна, і із кожним таким уроком я дізнаюся про неї все більше і більше. Мабуть, в сьогоднішній подорожі мені найбільше сподобався момент, коли дівчинка закинула монетку, а екскурсовод разом з нею почала радіти, це було мило. А ще мені сподобалася розповідь про "чайний" будиночок, і про мої улюблені квіти іриси. Урок пройшов прекрасно і цікаво!»
Вікторія, 8 клас

«Висловлюю неймовірну подяку за сьогоднішній екскурс Японією, адже познайомившись ще ближче з історією цієї надзвичайної країни, ми зуміли доторкнутися до глибинних куточків її культури, побачити, як багато образів втілено в архітектурі та переконатися в багатогранності продуманих символічних елементів культурних спадщин»
Влада, 8 клас

«Було дуже ціково послухати про тридиції Японії,побачити навіть будній день звичайного японця,я наче на годину стала свідком історичних подій там,дякую за цей чудесний урок,кожне наше побачення стає все більш цікавим»
Анастасія, 8 клас

«Екскурсія як завжди неперевершена. Дуже сподобалася історія, як треба пити чай, із чого можна зробити висновок, що чайна церемонія у Японії - стародавній звичай, який японці будуть дотримуватись і передавати дітям. Треба і мені спробувати випити чаю " по-японськи ", в повній гармонії, на одинці з думками. Окреме дякую за те, що розповіли про сьогунів, самураїв та імператорів. Наша програма по Історії зараз - це саме " Японія ". Дякую!»
Андрій, 8 клас