ПРЕДСЛАВИНСЬКА ГІМНАЗІЯ №56
ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ міста КИЄВА

Матеріали сайту є інтелектуальною власністю гімназії.
Фото гімназистів розміщуються на сайті зі згоди батьків.

Архів подій >«Від серця до серця (про Японію українською)»

12-04-2022

«Від серця до серця (про Японію українською)»

Сьогодні, 12 квітня, о 9:30 ранку по Києву (16:30 по Токіо)відбулася віртуальна екскурсія країною вранішнього сонця, - далекою і загадковою Японією. Тема екскурсії: Самурайський замок - фортеця Хімедзі .Історія та легенди. Зустріч-екскурсію онлайн провела добрий друг Предславинської гімназії, гід-екскурсовод в Кансаї (Осака, Кіото, Нара, Хімеджі) Тетяна Шігі.
4а,4б,6,8 класи.

Мені дуже сподобалася наша зустріч. Я дізналась багато нового про Японію, про її дивні, але прикольні свята. Ми зустрічаємося удруге, але вже весною, і як на мене, весна найкраща пора року в Японії. Тепер я дуже хочу побачити на власні очі, як цвіте сакура. Японія - це унікальна та дивовижна країна. Дякую за можливість дізнатися більше про її історію та відкрити для себе багато чого нового про цю країну.
Каріна, 8 клас


Дякую, було дуже цікаво спостерігати за квітучою природою Японії, слухати легенди про визначні місця та дивитись на чудові будівлі у тій місцевості.
Анастасія, 8 клас


…Цьому замку вже дуже багато років, більше 600, а він ще стоїть і про нього дбають…
Ігор, 8 клас


Сьогоднішній урок-подорож в Японію мені сподобався. Екскурсовод «водила» нас по красивих місцях та максимально ясно і цікаво подавала інформацію. Одним словом - СУПЕР!
Вікторія, 8 клас


Екскурсія була дуже цікавою та змістовною. Насправді, віртуальні подорожі в такий час дуже розряджають обстановку і дозволяють відволіктися від усіх дій навколо, тому я дуже вдячна всім організатором цього заходу! Сподіваюсь, у нас ще будуть схожі пізнавальні уроки…
Аліна, 8 клас


Було дуже цікаво! Мене завжди вражала і захоплювала культура Японії, а після 2-ох онлайн екскурсій я переконалась, що хочу відвідати цю прекрасну країну. Найцікавіше було слухати про релігію, свята і повсякденне життя японців. З нетерпінням чекаю наступної зустрічі!
Марія, 8 клас