ПРЕДСЛАВИНСЬКА ГІМНАЗІЯ №56
ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ міста КИЄВА

Матеріали сайту є інтелектуальною власністю гімназії.
Фото гімназистів розміщуються на сайті зі згоди батьків.

Архів подій >Лист-побажання від пана Ардема Патапутяна — Лауреата Нобелівської премії з фізіології та медицини за 2021 рік учням Предславинськоі гімназії 56.

30-12-2021

Лист-побажання від пана Ардема Патапутяна — Лауреата Нобелівської премії з фізіології та медицини за 2021 рік учням Предславинськоі гімназії 56.

Виявляючи велику зацікавленість і вбачаючи практичну реалізацію STEAM - освіти, учні Предславинської гімназії зацікавились роботами цьогорічних лауреатів Нобелівської премії в галузях біології , медицини, фізики та економіки. Згодом виникла ідея виразити їм свою повагу та привітати їх із прийдешніми святами різдвяними листівками. І одразу ми отримали відповідь від пана Ардема Патапутяна — лівансько-американського науковця в галузі біофізики, молекулярної біології , електрофізіології, нейробіології, Лауреата Нобелівської премії з фізіології та медицини за 2021 рік , Члена Національної академії наук США з 2017 року! Отримати адресного листа-побажання від такої видатної людини— потужна мотивація та стимул для наших учнів у досягненні цілей!