ПРЕДСЛАВИНСЬКА ГІМНАЗІЯ №56
ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ міста КИЄВА

Матеріали сайту є інтелектуальною власністю гімназії.
Фото гімназистів розміщуються на сайті зі згоди батьків.

Архів подій >Тиждень протидії булінгу

16-09-2020

Тиждень протидії булінгу

Взаємодія і злагодженість – запорука успіху

З метою підвищення рівня згуртованості і створення сприятливої атмосфери для спільного навчання у 10 та 11 класах психолог гімназії Фатєєв С.А. провів тренінги «Вчимося протистояти образам та агресії». Хлопці й дівчата говорили один одному компліменти та слова подяки, обговорювали відеоролики та ділилися враженнями від проведеної бесіди.

Тримайте корисного - календар зі щоденними практиками відновлення внутрішнього ресурсу. Виконання порад займатиме у вас лише декілька хвилин на день:

переглянути...

Посміхнися світові, і він посміхнеться тобі

Під таким гаслом був проведений один із заходів у 7 класі у рамках Тижня протидії булінгу. Діти висловлювали власні думки про толерантність, терпимість, чесність та щирість. Хлопці й дівчата виготовили стіннівку «Милосердя та доброта – людства два крила», підготували виставку малюнків та відео презентації «Булінг очима дітей». Класний керівник Куник Ю.І. провела «Годину толерантності», під час якої була виготовлена квітка толерантності, пелюстками якої стали дружба, ввічливість, чуйність, підтримка та багато інших якостей вихованої людини.

«Stop булінг»

Булінг – важлива й гостра проблема суспільства, яку замовчувати не можна. І ми маємо про це говорити, маємо діяти, а не стояти осторонь. У 10 та 11 класах були проведені уроки «Stop булінг» з метою вироблення небайдужості до проблеми булінгу, навички надання і отримання допомоги, розвитку співчутливого ставлення до жертв насилля. Учні переглянули відеоролики, які висвітлюють проблему жорстокості серед школярів, та обговорили побачене.

«Урок сподобався. Відео було цікавим».
Артем, 11 клас

«У мене особисто такого досвіду не було. Та якби я стала свідком жорстокості, не залишилась би байдужою».
Анна, 11 клас

«Булінг – це огидне суспільне явище...Зазвичай сама проблема в небажанні вести діалог. Інколи не можна не те що домовитись, а навіть почати говорити…Важливо пам’ятати, що немає безвихідних ситуацій».
Маргарита, 11 клас

«Я у своєму житті ніколи не зустрічався з булінгом. Це дуже гостра проблема сучасного суспільства, але, на щастя, не у нашій гімназії».
Артур, 11 клас

«На мою думку, є дуже багато методів, щоб зупинити насилля. І найважливіше – розповісти про проблему, не важливо кому, але не мовчати».
Міа, 11 клас

«Ця проблема актуальна, і її не можна замовчувати…»
Анна, 11 клас

«З такою ситуацією досить важко впоратися самотужки. Важливо мати свою думку і не піддаватися впливу натовпу, аби потім не жалкувати про свої вчинки».
Даша, 10 клас

«Враження дуже різноманітні…Треба звертатися по допомогу до старших. Але ні в якому разі не мовчати…»
Софія, 10 клас

«…Треба звертатись по допомогу до вчителів, можна перейти на домашнє навчання, можна змінити школу, але не мовчати. Вихід обов’язково знайдеться!»
Іван, 10 клас

«Anti-bullying»

Для учнів 10 класу класний керівник Самчук В.С. провела бесіду з елементами тренінгу на тему «Чому важливо вчасно відреагувати на прояви булінгу». Учні обговорили питання, як захистити себе й оточуючих, як допомогти в різних ситуаціях. Дівчата підготували газету «Anti-bullying».

У 8 класі була проведена класна година, на якій обговорювали відмінність між конфліктом та булінгом.

У 3-а класі відбулася бесіда про виникнення та подолання проявів булінгу в дитячому середовищі. Учні переглянули відеоролик «Разом проти булінгу» і виготовили символічні долоньки.

«Рука допомоги»

Учні 4 класу на класній годині говорили про те, як виникають ситуації непорозуміння та як знаходити з них вихід. Діти переглянули мультфільм «Капітошка» та поділилися власними враженнями, виконали вправу «Рука допомоги», під час якої визначали, до кого звертатись по допомогу.