ПРЕДСЛАВИНСЬКА ГІМНАЗІЯ №56
ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ міста КИЄВА

Матеріали сайту є інтелектуальною власністю гімназії.
Фото гімназистів розміщуються на сайті зі згоди батьків.

Архів подій >Шановна  Предславинська  родино!
Дорогі учні, вчителі, батьки!

29-05-2020

Шановна  Предславинська  родино!
Дорогі учні, вчителі, батьки!

Вітаю всіх зі cвятом Останнього дзвоника!

Традиційне свято в незвичних умовах. Звертаюсь до випускників, до нашого 11 класу. Сьогодні ви проходите життєве випробування, але це випробування разом з вами проходить Україна і світ. Ви з гідністю прийняли цей виклик і почали шукати на нього відповіді. Власні відповіді.

Ви не тільки сумлінно виконували домашні завдання, але і захищали проєкти, продовжували пошуки у групах, критично мислили й складали прогнози.

Але те, що вразило, - це ваше дослідження глобальних наслідків COVID-19 для України та світу.

Ґрунтовний погляд на пандемію з точки зору світової економіки Марії Горб, глибока історична ретроспектива порівняння з «іспанкою» Марії Босової; прогнози наслідків пандемії щодо психічного здоров’я Катерини Герасимової.

Політологічний аналіз від Григорія Туршукова, економічний аналіз наслідків для України від Катерини Самченко і Дарії Ткачук. Власний погляд на проблему від Дарії Глузд; шляхи виходу із кризи від Миколи Васильчука; модель світу після пандемії від Марії Сафонової. Цікавий погляд на імерсивні технології від Назара Червяка, мистецькі пошуки Віоли Топчій. Плакати «Ізоляція. Що робити?» від Максима Шаповалова. Сучасний погляд на українську культуру від Максима Косматого, Олександри Заярної, Богача Миколи. Іноді здавалося, що гортаєш сторінки фахових політичних, економічних, психологічних чи мистецьких видань світу. Ви гідні випускники  Предславинської гімназії. Бажаю успішного складання ЗНО та вступних іспитів.

Мої вітання учням 1 класу. Ви не тільки стали дорослими, ви зробили крок у новий вимір дистанційної освіти. Ви опанували онлайн-платформи, віртуальні подорожі та електронні бібліотеки. Покоління «цифри» - ми захоплюємося вами.

Вітаю всіх гімназистів зі святом та дякую за шедеври, які народилися в ізоляції. Неймовірні творчі роботи учнів 4 класу; особисті родинні дослідження учнів 2-а,2-б та 3 класів. Персональна виставка робіт учнів 10 класу. «Вітамінна абетка» 5, 7 та 9 класів. Цікаві відеоролики 6 та 8 класів.

Щиро дякую вчителям за професійність, доброту і якісну роботу. Окрема вдячність батькам за виховання дітей.

В історію нашої гімназії вписана ще одна сторінка із назвою «Випробування ізоляцією». Цей іспит витримали всі: вчителі, діти, батьки. Ми ще раз довели, що ми – родина.

Вітаю тебе,  Предславинська  родино!

Директор Діна Петренко