ПРЕДСЛАВИНСЬКА ГІМНАЗІЯ №56
ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ міста КИЄВА

Матеріали сайту є інтелектуальною власністю гімназії.
Фото гімназистів розміщуються на сайті зі згоди батьків.

Архів подій >Тиждень класного керівника 9 класу

18-02-2019

Тиждень класного керівника 9 класу

Учні 9 класу протягом Тижня класного керівника відвідали Національний музей медицини, один із найбільших музеїв не тільки в Україні, а і в Європі. Оглянули експозиції, що показують розвиток медицини в Україні зі стародавніх часів до наших днів. Учнів зацікавили діорами, присвячені найбільш визначним подіям в українській медицині.

З метою виховання податкової культури побували в Музеї Державної фіскальної служби України, де майбутніх платників податків ознайомили з поняттям «податок», історією податків та будовою бюджету країни. Мирослава Дячинська та Наталія Корнєєнкова, члени благодійного фонду «Рух українських матерів», провели тренінг «Перше побачення. В пошуках справжнього кохання».

Для учнів 1-а та 1-б класів члени учнівської ради Скнар Соломія та Лагута Анна провели захопливу казкову вікторину для допитливих чомучок «Зустріч із казкою».

У п’ятницю, 15 лютого, був проведений урок пам’яті до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, присвячений 30-річчю виведення військ із Афганістану «Ціна чужої війни».