ПРЕДСЛАВИНСЬКА ГІМНАЗІЯ №56
ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ міста КИЄВА

Матеріали сайту є інтелектуальною власністю гімназії.
Фото гімназистів розміщуються на сайті зі згоди батьків.

Архів подій > Подіум Песталоцці 2016 (Podium Pestalozzianum 2016)

27-11-2016

Подіум Песталоцці 2016 (Podium Pestalozzianum 2016)

«Подіум» є унікальною формою конференції з елементами дискусії, яку організовує фундація Песталоцці у Педагогічному університеті (Pädagogische Hochschule Zürich) в місті Цюріх, Швейцарія.

24 листопада 2016 року проходив «Подіум 2016» на тему «Між неповною зайнятістю та школою на увесь день. Яке майбутнє чекає сім’ю?» Як член фундації Песталоцці, вчитель гімназії Захарченко Марина Володимирівна, мала можливість відвідати цей захід та отримати інформацію про найновіші соціально-психологічні студії та дослідження у сфері освіти, сімейного розвитку, професійного життя. На «Подіумі» піднімалося питання, чи можливо поєднати професійне та сімейне життя, чи є можливим кар’єрний ріст при частковій зайнятості та як віднайти «золоту середину». Вступне слово мала директор фундації Песталоцці Анне Боше, з якою гімназія вже довгий час підтримує контакт.

На сцені «Подіуму» виступали Міхаель Гайсс (керівник дослідницької діяльності Педагогічного університету Цюріха), Ніколь Альтхаус (член головної редакції NZZ), Маріон Фьольгер (керівник відділу освіти у початковій школі кантону Цюріх) та Олівія Фрай (соціолог АХА). Модератором на «Подіумі» був Міхаель Пфістер, шкільний учитель германістики та філософії кантону Цюріх та незалежний ведучий.

Учасники аналізували дані різноманітних досліджень із психології, освіти, соціології та ін. Після дискусії між учасниками «Подіуму», за традицією, починається «Паркет». «Паркет» - це форма спілкування між учасниками «Подіуму» та аудиторією присутніх у залі слухачів. Кожен з присутніх мав право поставити своє запитання та взяти участь в його обговоренні.