ПРЕДСЛАВИНСЬКА ГІМНАЗІЯ №56
ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ міста КИЄВА


Події


13-11-2018

Вітаємо переможців!

За результатами районного етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт 2019», команда з учнів 5, 6, 7, 8 та 10 класів гімназії у кількості 12 учнів зайняла перше місце! Вітаємо переможців!

09-11-2018

День української писемності та мови в гімназії

Традиційно в День української писемності та мови 9 листопада учні та вчителі гімназії долучаються до написання диктанту національної єдності. Гаслом цьогорічного диктанту стали слова: «Сила наша в тому, що нас багато і ми різні». Учні 9 класу взяли участь у інтелектуальній грі-конкурсі знавців української мови. Гра складалася з кількох конкурсів, серед яких – «Мовне асорті», граматичний турнір, «Склади прислів’я». Усі учасники отримали призи, а головне - задоволення від командної гри.

09-11-2018

Мандрівка у часі на урок у стародавній школі

Шестикласники відчули себе учнями стародавньої школи під час уроку, проведеного Школою майстрів до Дня української писемності й мови. Це була мандрівка у часі, діти мали змогу взяти в руки справжні гусячі пера й спробувати написати чорнилом.

08-11-2018

Пожежна безпека – учням початкової школи

В гімназії відбулася традиційна зустріч із викладачем навчального комбінату ДТП України Таратухіним В.А., який розповів учням початкової школи про правила дотримання особистої безпеки, в доступній для малюків формі провів уроки, які пройшли весело та святково. Діти уважно слухали, брали участь у вікторині. А мультфільм про дії дітей під час виникнення пожежі «Фокс і Трот поспішають на допомогу. Пожежа» викликав масу позитивних емоцій.

07-11-2018

Екскурсія на виставку «Зоопарк під мікроскопом»

Учні 6 класу побували в «зоопарку під мікроскопом» - відвідали дослідницьку лабораторію на ВДНГ, змогли не тільки побачити найменших істот землі, а й відчути себе справжніми біологами.

05-11-2018

Екскурсія в Кам’янець-Подільський та Чернівці

Канікули – найкраща пора для особливих подорожей, час насолодитися спілкуванням із однокласниками та познайомитися з чарівними куточками України. На осінніх канікулах учні 10 і 9 класів відвідали Кам’янець-Подільський та Чернівці, міста, що зберегли дух середньовіччя. Пройшлися каньйоном Кам’янця-Подільського, побачили фортифікаційні споруди фортеці в Хотині, відвідали Чернівецький університет.