ПРЕДСЛАВИНСЬКА ГІМНАЗІЯ №56
ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ міста КИЄВА


Події


26-12-2018

Новий рік у гімназії

Напередодні Нового року в гімназії пройшла низка новорічних ранків та карнавал старшокласників. Зайчики й ведмеді, лисички й білочки, гноми й мушкетери, королівські сім’ї й казкові сніговики з сніжинками танцювали біля ялинки, подорожували в часі, розказували вірші й співали новорічні пісні. Старшокласники ж підготували екскурс в історію новорічного свята, дослідили, що в давнину Діда Мороза називали Дід Тріскун, Дід Карачун, Дід Морозко і Ялинковий дід. А в кожній країні є свої традиції святкування Різдва та Нового року. В Англії подарунки дітям дарує Батечко Різдво, в США – Санта Клаус, Вайннахтенсман, або Санта Ніколаус – в Німеччині, у Франції – Пер Ноель, в Іспанії – Олецентцеро, в Японії – Сегасу-Сан, у Фінляндії діти чекають Йоулопуккі, а італійські дітлахи – Бабо Натале. Хлопці та дівчата кружляли у вальсі, щедрували, співали, показували новорічні сценки, жартували й веселилися. тож з Новим роком вас, дорогі друзі! З початком веселих свят та канікул!

19-12-2018

Екскурсія в Київський національний академічний театр оперети

Наші першокласники відвідали Київський національний академічний театр оперети, де переглянули виставу «Білосніжка та сім гномів». Діти потрапили в справжній казковий палац, де побачили героїв улюбленої казки, які вразили їх своєю грою, та отримали незабутні враження.

18-12-2018

Новорічні подарунки для дітей зі Сходу країни

Учні та батьки гімназії долучилися до збору гуманітарної допомоги до новорічних та різдвяних свят для малозабезпечених дітей, дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування з Луганської області. В рамках благодійної акції були зібрані солодощі, м’які іграшки, шкільне приладдя та канцтовари.