ПРЕДСЛАВИНСЬКА ГІМНАЗІЯ №56
ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ міста КИЄВА


Події


17-10-2019

15-10-2019

Свято Предславинської осені

Восени кожному легко стати митцем, адже під ногами чи на відстані витягнутої руки можна знайти матеріал для творчості. З листя й каштанів, гарбузів і кукурудзи, яблук, груш і винограду створюються справжні дива. У четвер, 10 жовтня, в залі гімназії працювала виставка «Предславинська осінь», справжнє свято креативу й творчості. Діти й батьки доклали максимум зусиль, аби якнайкраще представити свій клас.

15 жовтня відбулося підведення підсумків свята «Предславинської осені». Звучав чудовий ноктюрн у виконанні учениці 6 класу Баглай Вікторії. Танок учениці 10 класу Нестор Анни вкотре нагадав про теплу осінь.

Авторські відзнаки Предславинської гімназії вручала директор Діна Іллівна Петренко.

Осінні емоції у фоторепортажі:

09-10-2019

Зустріч  з експертом Команди підтримки реформ при Міністерстві освіти і науки України

Як викладати історію  сучасним учням? Чого вони чекають від уроку? Яку інформацію хочуть отримати? Як історія формує Картину Світу? Враження від шкільних підручників?

Такі питання звучали сьогодні на зустрічі гімназистів із експертом Команди підтримки реформ – Мариною Кафтан.

На фото момент зустрічі: Марина Кафтан – експерт, Руслана Рудковська – вчитель історії, Марія Босова, Марія Горб, Григорій Туршуков, Олександр Меженський – учні 11 класу.

Фото: Олександр Меженський

08-10-2019

Екскурсія в Національний музей медицини

Багата колекція, рухомі вітрини, аудіо і відео супровід – такою побачили учні 9 класу експозицію Музею медицини. Кілька годин, проведених в залах музею, не лишають байдужим нікого. Цікаво як дітям, так і дорослим.

03-10-2019

З Днем Вчителя!

Сьогоднішній світ – час надзвичайних швидкостей і неймовірних можливостей. Кожна хвилина дарує наукові відкриття та пошуки, які, можливо, отримають у майбутньому Нобелівську відзнаку. Революційні дослідження нейробіологів, психологів у роботі мозку дають напрям у зовсім іншому розумінні сучасної освіти. Освіти майбутнього. Освіти, де все буде переведено у цифру, де будуть мандрівки віртуальними мистецькими галереями, можливість поставити запитання розробникам андронного колайдеру у відео конференціях, пряма участь у лекціях провідних університетів світу...

Але є те, що не можна перевести у цифру, це посмішка вчителя. Це його погляд, його жест і його Слово.

Це великий компроміс освіти майбутнього: неймовірні технології та жива емоція. Зі святом, шановні колеги!

Директор

Діна Петренко

03-10-2019

День учителя – 2019!

Професія вчителя – вічний екзамен,
Глибокий і довгий, як сивий Дніпро.
Професія вчителя – вічний екзамен,
На мудрість, на чесність, народність, добро.
Хай вистачить вам і наснаги, й здоров’я,
Натхнення бажаєм без краю й кінця.
І хай відгукнуться за все це любов’ю,
Повагою, щирістю учнів серця!

02-10-2019

Змагання зі спортивного орієнтування

У вівторок, 1 жовтня, з нагоди Дня туризму та підготовки команд до Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на території Національного ботанічного саду НАН України ім. М.М. Гришка відбулися районні змагання зі спортивного орієнтування «Великий кубок Печерська". Дві команди гімназії взяли участь у змаганнях, які проводились як туристичне багатоборство з елементами спортивного орієнтування.

Чекаємо результатів.

02-10-2019

Екскурсія в Державний музей авіації

Учні 2-а та 2-б класів змогли відчути себе справжніми пілотами та пасажирами великих авіалайнерів і гелікоптерів, відвідавши наймолодший і, в той же час, найбільший історико-технічний музей авіації ім. О.К. Антонова. Сьогодні в ньому нараховується більше ніж 80 літаків і вертольотів.

02-10-2019

Що побачили діти в Музеї темряви?

1 жовтня 7 клас відвідав музей, в якому екскурсоводи - незрячі люди. Відвідувачів розміщують у максимально наближені умови, в яких живуть люди, що не бачать.

Відчуття неймовірні, а найголовніше - розумієш, що варто цінувати дар бачити. Такий досвід виховує в дітях співчуття та необхідність допомагати людям, які цього потребують.

02-10-2019

Попереджуємо БУЛІНГ!

Батьківський правовий лекторій – один із дієвих способів впливу на класний колектив, адже коли урок проводить мама чи тато когось із учнів, це завжди цікаво і пізнавально. Такий урок був проведений у 6 класі татом Умрихіна Владислава Дмитром Леонідовичем. Мова йшла про наслідки булінгу в дитячому колективі. Тато навів приклад із двома яблуками, запропонувавши учням вибрати одне з них. Звичайно, діти вибирали краще, червоніше, привабливіше. Висновок – ми завжди вибираємо за зовнішніми ознаками, не задумуючись про смак того ж таки яблука, і часто помиляємось. А кинувши кілька разів яблуко на підлогу, пояснив, що людина також страждає від образ, як яблуко, отримуючи вм’ятини від удару.

01-10-2019

Екскурсія в Пирогово

Учні 6 класу побували у величезній живій казці, де змішались українські хати, широкі поля, тінисті стежки, млини та православні церкви. Чудовий куточок відкрився їхній увазі на мальовничій околиці Києва, найбільший музей під відкритим небом – Пирогово.